TRVALÁ EPILACE JABLONEC

Epilaci provádíme IPL zařízením nové generace ARIANE. Výrobce je držitelem 15 světových patentů. Díky patentovaným technologiím je přístroj ARIANE schopen trvale odstranit světlé, šedé i tmavé chloupky. Pro ideální (až 100%) výsledek je nutné podstoupit sérii ošetření. Počet ošetření je závislý na množství ochlupení a ošetřovaných partiích.

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ IPL ARIANE

Nejprve je z místa, které se bude ošetřovat, odstraněn nanesený make-up apod. Tyto barevné pigmenty by se jinak působením intenzivního světelného impulzu spálily a mohly by proniknout do kůže – stal by se z nich nežádoucí permanentní make-up. Pak se chloupky odstraní (oholí). Cíl ošetření spočívá v trvalém odstranění nežádoucích chloupků, proto musí být zničena místa růstu vlasových pochev. Viditelný chlup vyrůstající z kůže se působením světelného pulzu spálí. Pak se sice zdá, že chlup je odstraněný, ale stále dorůstá. Energií pulzního světla se nemá plýtvat na spalování chloupků, ale je třeba se zaměřit na vlasové folikuly hluboko v kůži. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese vrstva čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu opticky s plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

KOLIK JE TŘEBA PODSTOUPIT OŠETŘENÍ

Při jednom ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupku je v klidu (fáze telogen), část roste (fáze anagen). Při fotoepilaci jsou v podstatě odstraněny pouze chloupky v anagenu, tedy chloupky, které právě rostou. Jejich podíl je po těle rozdělen různě a představuje zhruba 10 – 50% všech chloupků na daném místě. Rozdílná je i doba růstu v jednotlivých fázích, tato období trvají 4 až 24 týdnů. Vždy podle místa na těle je zapotřebí postoupit 3 až 8 ošetření. Mezi jednotlivými sezeními by měla být navíc pauza přibližně 4 týdny v případě ošetření na hlavě a minimálně 6 až 12 týdnů. Tento fakt nemá nic společného s přístrojem ARIANE, důvodem je pouze fyziologie růstu lidských chloupků.

pro objednání volejte